Sunku išsirinkti naują butą?

December 29, 2014 0 Comments

Daugelis sako, kad sunku išsirinkti geriausią... Tik ne kai turite geriausią patarėją. Nepaisant to, kad butų pasirinkimas yra nemažas, o ypač Vilniuje, tai nepalengvina pirkimo proceso. Juk ne veltui dažnai sakoma: kuo didesnis pasirinkimas, tuo sunkiau išsirinkti. Ir tame tikrai yra nemažai teisybės. Juk kiekvienas buto užsimanęs gyventojas, turi ne tik apžiūrėti rūpimus butus, bet taip pat ir sužinoti visą įmanomą informaciją, kas reikalauja tikrai daug laiko.

Ne kiekvienas gali sau tai leisti. Ypač tuomet, kai reikia pasirūpinti dar daugeliu dalykų. Kiekvienas iš jų nori pasiimti savo dėmesio dalį. Tačiau buto pirkimas - rimtas dalykas, ir to tikrai negalima daryti atsainiai. Tam reikia skirti visą įmanomą dėmesį, nes tokie pirkiniai yra itin brangūs, ir pridarius klaidų - padarinius galima jausti visą gyvenimą.

Nors ir reikia pripažinti, kad buto pirkimas dažnai yra sudėtingesnis nei komercinio nekilnojamo turto pirkimas, bet vis tik panašumų, nekreipiant dėmesio į asmeniškumus, yra labai daug.

Bet svarbiausia visuomet nepamiršti, kad buto ar kito nekilnojamo turto pirkimas yra ne šiaip pirkimas, o pirmiausia investicija. Kiekviena investicija yra daugiau nei pinigų išleidimas - reikia žvelgti toli į priekį ir įvertinti kaip toks pirkinys prisidės prie gerovės ateityje. Jei pirkinys prastas, jis gali tapti didele našta tiek šeimai, tiek ir įmonei, ypač kai pirkimui naudojamos skolintos lėšos.

http://www.finansistas.net/nekilnojamas-turtas.html

No comments for this post

Add a comment