Atlyginimo skaičiuoklė - ne tik buhalteriams

January 30, 2016 0 Comments

Šį kartą kalbėsime apie atlyginimo skaičiuokles. Reikia prisipažinti, kad dažniausiai atlyginimus tenka skaičiuoti buhalteriams. Tačiau nebūtų teisinga apsiriboti vien jais. Pirmiausia reiktų prisiminti, kad kiekvienam gaunančiam valdišką algą - aktualu kiek tų pinigėlių iš tiesų pasiekia banko sąskaitą.

O dažnai iškyla klausimas, ar suma atkeliavusi į rankas, iš tiesų yra tiksli. Juk prisipažinkime, dažnai pasižiūrėjus į banko sąskaitą, atrodo, kad kažko ten trūksta. Tuomet pasižiūrime, koks atlyginimas buvo pervestas, ir vėlgi nustebimas - ir ten kažko trūksta.

O dažniausiai taip atsitinka tuomet, kai tą mėnesį buvote išėjęs atostogų, arba turėjote nedarbingumo biuletenį, kas savo ruožtu iš karto keičia mėnesinę algą. Dažniausiai, buhalterės žinoma bus teisios, vis tik, jei kyla abejonių, visuomet pravartu pasitikrinti.

Pačiam skaičuoti atlyginimo mokesčius gan sudėtinga, todėl remenduotina pasinaudoti jau paruoštomis skaičiuoklėmis.

Problema su atlyginimo skaičiuoklėmis ta, kad dažnai jos būna neatnaujintos, ir ne visuomet atlyginimą į rankas paskaičiuos pagal paskutinius galiojančius mokesčius. Tikrai patikima ir šiuolaikiška atlyginimo skaičiuoklė gali būti surasta čia:

http://www.atlyginimoskaiciuokle.net/

Sėkmės skaičiuojant savo darbu užmokestį!

No comments for this post

Add a comment