Viskas paprasta

August 21, 2012 0 Comments

Nepaisant to, kad daugelis žmonių yra linkę daug ką apsunkinti, tai visai nereikalingas dalykas, nes iš tiesų viskas yra labai paprasta.

Lygiai tas pats ir su elektroninėmis parduotuvėmis - jei jau vienaip ar kitaip čia papuolei, tuomet viskas labai paprasta - arba perki ką nors arba ne. Kad dėl to apsispręsti, neužtenka vien turėti pinigų, nors yra ir tokia žmonių kategorija, kurie tiesiog negali nurimti tol, kol kišenėje yra laisvų pinigų. Ir jie dažniausiai juos išleidžia kur kas anksčiau nei sulaukia naujo atlyginimo. Tokia žmonių kategorija yra kiekvienos parduotuvės svajonė, žinoma, norėtumėm ir mes tokių sulaukti nemažai, bet kaip bus taip bus.

Iš esmės čia yra ne apie tokius žmones, bet apie tuos, kurie sąmoningai daro sprendimą dėl pirkimo, iš anksto planuoja, susidaro biudžetą kiek kam reikėtų išleisti, kaip tai geriau padaryti, kad efektyviausiai panaudoti turimus pinigus. Toks kelias žinoma daug rimtesnis ir užtikrintesnis, tačiau klausimas tik toks, ar taip ne per daug apsunkinamas gyvenimas, juk viskas ir taip pakankamai problematiška. Jei dar pradėti sukti galvą dėl to kaip išleisti kiekvieną centą, tai juk galima ją galop ir visiškai nusisukti. Tikėkimės, daugeliui tai negresia, ir viskas bus gerai.

Tik reikia pripažinti, kad reikia galvoti dėl tų dalykų, dėl kurių iš tikrųjų reikia. O dažniausiai viskas yra labai paprasta ir sprendimas yra čia pat, reikia tik juo pasinaudoti...

No comments for this post

Add a comment