Pirkėjų džiaugsmai ir problemėlės

October 11, 2012 0 Comments

Turbūt ne paslaptis, kad vieni pirkėjai yra daug labiau mėgstami pardavėjų nei kiti. Na tas tipas aiškus kaip nuluptas - tai tie, kurie jaučia malonumą leisdami pinigus ir pirkdami darbus, ir stengiasi taip suteikti sau realizaciją.

Problema yra tik ta, kad toks žmonių tipas išleidžia pinigus labai greitai nuo atlyginimo gavimo dienos. Žinoma, pardavėjams tai nedidelė problema - lieka laiko į lentynas vėl išdėlioti visas prekes, iki kol nauji atlyginimai bus išmokėti, ir prasidės naujas mėnesio ciklas.

Aišku, ir nuo atlyginimo dydžio daug kas priklauso. Juk vidutinis metropolitanas toli gražus nelygus vidutiniam miesčioniui, kuris pusę savo atlyginimo žiemos sezonu turi atidėti mokėjimui už šildymą, o dar ir pramisti reikia.

Tuo tarpu tautos pagrindą sudaro skurdžioji-vidutinioji klasė, toli gražu negalinti sau leisti švaistytis brangiais pirkiniais su dideliais antkainiais, tačiau problema ta, kad parduotuvės orientuojasi daugiausia tik į tą žmonių klasė, kurios Lietuvoje praktiškai nėra...

No comments for this post

Add a comment